Nabídka práce > KONTROLOR KVALITY – OKRES LIBEREC

KONTROLOR KVALITY – OKRES LIBEREC

Náplň práce

* Kontrola dílů na výstupu
* Měření tloušťky
* Uvolňování dílů k přepravě
* Práce s měřícími přístroji

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na sport a kulturu
* Bonusy za odvedenou práci

* Místo výkonu práce je v okrese Liberec

Další informace

Máte zkušenosti v oblasti výstupní kontroly kvality? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Jste zodpovědná, samostatná osobnost, která se ráda učí novým věcem? Chcete spojit Vaší kariéru se zajímavou strojírenskou společností a být důležitým článkem při dodávaní co nejkvalitnějších výrobků zákazníkům?

Zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost, působící v okrese Liberec, hledá do svých řad kandidáta na pozici KNTROLOR KVALITY.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 24.000,- Kč - 26.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 3