Nabídka práce > Digitální návrhář virtuálních křivek křemíku.

Digitální návrhář virtuálních křivek křemíku.

Náplň práce

* Návrh digitálních částí mixed-signal integrovaných obvodů (ASIC/ASSP).
* Simulace návrhů pomocí nástrojů od předních prodejců EDA (např. Cadence, Synopsys, Mentor).
* Ověřování návrhů od bloků po kompletní integrované obvody integrovaného signálu na čipu pomocí nejnovějších metodik ověřování.
* Práce se zákazníkem, kdy budeš schopen proměnit potřeby zákazníka v požadavky na design.
* Zapojení se do všech aspektů vývojového cyklu od specifikace přes páskování až po kvalifikaci pro výrobu.

Nabízíme

* Stabilitu a dobrou atmosféru, protože jistota a dobrý kolektiv je to co nám umožňuje plně se soustředit na práci.
* Řadu cest pro tvůj odborný a osobnostní rozvoj. Čím víc víš a znáš a tím víc si věříš a lépe se cítíš. Tvůj tréninkový plán je přizpůsobený tvým potřebám.
* Nabízíme prostor pro vaši kreativitu. Vlastní iniciativa se cení, nové nápady, cesty a řešení. To je to co nás posouvá vpřed.
* Práci střídá zábava. Bez odpočinku to nejde a je třeba umět vypnout. Těšit se můžeš na společný rodinný den, vánoční večírky a vánoční dárky, teambuildingy, ale i na dobrovolnické aktivity.

Další informace

Víš, jak je křemík pro elektro důležitý? Pojď ho s námi na cestě provázet i ty. Od surového a nezpracovaného zdroje až po vybroušené a dokonalé zřídlo technologie. Jsme parta nadšenců do křemíku a hledáme Digital design inženýra, co by nám bloky ověřoval a digitální části obvodů navrhoval. Zajímá tě hardware, elektro a umíš C++ a VHDL, pak můžeš být křemíku digitální anděl. Skrz křemík vidíš jak budoucnost září? Tak to tě rádi uvidíme v naší kanceláři.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11