Nabídka práce > PROGRAMÁTOR VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ

PROGRAMÁTOR VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ

Náplň práce

* Kompletní zaškolení na pozici
* Zhotovení programu či případných změn
* Odstraňování odchylek
* Programování vstřikolisů u zákazníka
* Komunikace se zákazníky v anglickém jazyce

Nabízíme

* Rozmanitou práci u lídra na trhu
* Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
* Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
* Příspěvek na stravování
* Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

PROGRAMÁTOŘI! Máte zkušenosti s programováním CNC strojů nebo vstřikolisů? Chtěli byste pracovat u lídra na trhu a komunikovat se zákazníky v anglickém jazyce?? Pak je tato pozice pro Vás ideální!

Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici:

PROGRAMÁTOR VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ (30-42.000,- Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 42.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12