Nabídka práce > Studentská brigáda na projektu výzkumu trhu

Studentská brigáda na projektu výzkumu trhu

Náplň práce

Studentská brigáda - tazatel

Kde:

Cheb
Chodov
Kraslice
Kynšperk
Mariánské
Lázně
Nejdek
Sokolov
Toužim
Ostrov

Popis projektu: anketa se zákazníky supermarketu

Pracovní doba: flexibilní – Vy si zvolíte, který den v týdnu (včetně víkendů) a jak často budete pracovat

Období: ŘÍJEN 2019

Projektový cíl: nasbírání 80 anket za 1 den (od 9:00 do 19:00)

Požadavky

Koho hledáme:
Komunikativní a nezávislé jedince se smyslem pro zodpovědnost
Min. 17 let (věk 16 let se souhlasem rodiče)
Vlastní zařízení s Androidem (telefon či tablet)

Nabízíme

Odměna: 1.300.- Kč (50€) / 1 pobočku / 1 den
+ proplacení cestovních nákladů mimo bydliště
+ možnost získání BONUSU

Informace o pozici

  • IWD market research
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 1300
  • Typ pracovního poměru: Brigáda