Nabídka práce > HOTELOVÝ ANIMÁTOR V ZAHRANIČÍ

HOTELOVÝ ANIMÁTOR V ZAHRANIČÍ

Náplň práce

LÁKÁ TĚ PRÁCE U MOŘE? CHTĚL/A BYS VYPADNOUT ALESPOŇ NA 3 MĚSÍCE DO ZAHRANIČÍ A ZDOKONALIT SE V JAZYCÍCH, NAJÍT SI NOVÉ KAMARÁDY, POZNAT NOVOU KULTURY A UŽÍVAT SI PRÁCI PŘI PERMANENTNÍM SLUNÍČKU?

CHCEŠ SI ZKUSIT PRÁCI V MEZINÁRODNÍM TÝMU?
NAPLŇUJE TĚ PRÁCE S LIDMI ČI DĚTMI? JSI KOMUNIKATIVNÍ, EXTROVERTNÍ, NESTYDÍŠ SE?

MÁŠ ZKUŠENOSTI S DĚTMI, SPORTEM, ANIMACEMI ČI TANCEM?
TAK JSI I TY VHODNÝ KANDIDÁT NA PRÁCI ANIMÁTORA V HOTELOVÝCH KOMPLEXECH U MOŘE.

PRÁCE ANIMÁTORA OBNÁŠÍ:
- organizace zábavného programu pro hotelové hosty
- práce v mini klubu a program pro děti - soutěže, kreativní aktivity, sportovní aktivity, malování na obličej apod.
- práce jako sportovní animátor - pořádání sportovních aktivit pro dospělé jako např. šipky, petanque, volejbal, nohejbal, fotbal, lukostřelba, ping pong apod.
- práce tanečního animátora obnáší hlavně taneční aktivity - taneční lekce, zumba lekce, ranní stretching, aquagym, aquazumba apod.
- práce allround animátora zahrnuje od každého trošku
- vrcholem animátorské práce jsou večerní show - taneční show, comedy scatch show, zábavné kvízy s hosty např. Miss hotelu apod.

Požadavky

- věk min 18 let
- veselá, optimistická, přátelská, pozitivně naladěná osobnost
- bezúhonnost
- možnost odcestovat na 3 měsíce
- AJ konverzačně podmínkou
- Další jazyky výhodou
- POVINNÁ ÚČAST NA CASTINGU
- POVINNÁ ÚČAST NA ŠKOLEN
- zkušenosti s dětmi výhodou
- zkušenosti se sportem nebo tancem výhodou
- zkušenosti s animací výhodou

Nabízíme

- práci snů u moře, kde náplní práce je zábava
- platové ohodnocení dle zkušeností a pozice: 500,- až 1.100,- EUR/ netto/měsíčně
- možnost vycestovat do destinací: Řecko, Ibiza, Mallorca, Kanárské ostrovy, Lanzarote, Egypt, Tunisko, Kypr, Turecko ( nelze si určit destinaci sám )
- ubytování zdarma
- stravu 3x denně zdarma
- pitný režim zdarma
- u některých pozic i letenky zdarma
- 1 day off

Informace o pozici

  • Eventy4U, s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: AJ, NJ/RJ/FJ/SJ VÝHODOU
  • Plat: 500-1100 EUR
  • Typ pracovního poměru: Brigáda