Nabídka práce > ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ

ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ

Náplň práce

* Údržba a seřizování výrobních CNC strojů
* Zpracování související administrativní agendy
* Spolupráce s dalšími pracovníky ve výrobě
* Práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

* Odpovídající finanční hodnocení
* Možnost profesního růstu
* Odborné vzdělávání
* Akce pro zaměstnance
* Příspěvek na stravování
* Příjemné pracovní prostředí moderní výrobní společnosti

* Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Další informace

Máte technické vzdělání a alespoň krátkou zkušenost se seřizováním CNC strojů? Jste technicky zaměření a hledáte zajímavou práci blízko svého bydliště? Chcete pracovat ve společnosti s přátelským prostředím? Pak je tato pozice určena právě Vám!
Využijte jedinečnou příležitost a staňte se součástí týmu stabilní společnosti, která nyní hledá do svých řad posilu na pozici:

ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ (30 – 40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 14