Nabídka práce > JUNIOR INŽENÝR KVALTY - ELEKTRO

JUNIOR INŽENÝR KVALTY - ELEKTRO

Náplň práce

* Provádění průběžných testů kvality výroby, kontrola elektromechanických částí výrobní linky
* Aktivní účast v procesu zlepšování výrobních technologií ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti
*Optimalizace výrobních procesů
* Kontrola a audit dodavatelské kvality
* Komunikace s dodavateli a zlepšování dodavatelského procesu
* Pravidelný reporting a vedení příslušné administrativy

Nabízíme

* Našlapaný benefitní systém
* Moderní prostředí a vybavení
* Pravidelně vyplácené bonusy
* Podpora v odborném rozvoji
* Reálná možnost a podpora v kariérním růstu
* Příspěvek na stravování a dopravu
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na sport a volnočasové aktivity
* Možnost využití jazykových kurzů
* Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Další informace

Uvažujete o změně zaměstnání a již máte nějaké zkušenosti v oblasti kvality nebo elektra? Zajímá Vás pozice, ve které byste hledal a vyhodnocoval problémy v kvalitě produktu, který znají a používají lidé na celém světě? Domluvíte-li se bez problémů anglicky a máte minimálně středoškolské vzdělání v technickém směru, tak pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte a odstartujte tím svou kariéru.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Elektrotechnické profese,
  • Plat: 32.000,- Kč - 36.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12