Nabídka práce > KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ (mzda od 45000 Kč)

KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ (mzda od 45000 Kč)

Náplň práce

* návrh konstrukce jednoúčelových strojů (zakázková výroba)
* spolupráce s projektovým týmem
* budete zodpovídat za úplnost a technickou správnost technické dokumentace
* návrhy inovací a nových řešení konstrukce strojů

Nabízíme

* zajímavé mzdové ohodnocení
* výkonnostní bonus
* flexibilní pracovní dobu
* možnost seberealizace a celkově práci na zajímavých projektech!
* jazykové kurzy
* mnoho dalších benefitů

* Místo výkonu práce: okolí Prahy – Černošic

Další informace

Jste zkušený konstruktér, který hledá novou pracovní výzvu nebo jen změnu? Pak jste tady správně. Pokud hledáte zajímavou společnost, kde můžete uplatnit své nápady a využít nabyté zkušenosti, ozvěte se nám!

Potřebujeme posily do týmu – KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 45.000,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2