Nabídka práce > Backend Developer

Backend Developer

Náplň práce

Budete se účastnit všech vývojářských fází životního cyklu IS. Od návrhu, přes kódování a testování až po poimplementační údržbu a podporu SW.
Analyzovat problémy a zpracovávat požadavky na řešení. Připravovat a spolupracovat na testování aplikací.
Vytváření aplikační dokumentace.
Spolupráce s programátory a ostatními ICT kolegy.

Nabízíme

U nás budete mít dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
Máme výborné technické i technologické zázemí a máme široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti (jazykové kurzy v místě pracoviště).
Také možnost profesní seberealizace a dalšího růstu.
Dostanete samozřejmě stravenky a občerstvení na pracovišti v podobě ovoce a plně zajištěného pitného režimu.

Další informace

Pro výrobní společnost hledáme developera, který jim pomůže s vývojem aplikace pro skladové hospodářství.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12