Nabídka práce > CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČ

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČ

Náplň práce

* Obsluha CNC soustruhu (výměna nástrojů, programování...)
* Práce s výkresy a technickými podklady
* Kusová, malosériová výroba
* Práce na dvě směny

Nabízíme

* Velmi zajímavé platové zařazení dle Vašich zkušenosti, s každoročním navyšováním mzdy
* 25 dní dovolené na Vaši rekreaci
* Dotované stravování v závodní jídelně
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost ubytování
* Příspěvek na dopravu
* Firemní a teambuildingové akce
* Další skvělé odměny a benefity

Další informace

Jste obráběčem kovů se zkušenostmi nebo naopak hledáte uplatnění v oboru a chcete nasbírat zajímavou praxi? Orientujete se v technické dokumentaci? Máte technické vzdělání? Přijímáme pracovníky s různou úrovní praxe. Pokud máte zájem, zašlete mi prosím životopis nebo zavolejte. Ráda Vám poskytnu více informací. Budu se moc těšit.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 23.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2