Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR S NÁSTUPNÍM BONUSEM

PLC PROGRAMÁTOR S NÁSTUPNÍM BONUSEM

Náplň práce

* Programování a seřizování robotů KUKA a ABB
* Odstraňování závad na strojích
* Zavádění nových zařízení do výroby
* Spolupráce s ostatními kolegy z různých oddělení

Nabízíme

* Mzdu dle Vašich zkušeností
* Bonus za nástup ve výši 25.000 Kč
* Stravenky
* Benefitní program až 30.000 Kč ročně na různé volnočasové aktivity, dovolenou, lékárnu a podobně
* Penzijní a životní připojištění
* Zvýhodněné tarify pro Vás i Vaši rodinu
* Svozovou dopravu z Mladé Boleslavi
* A další super benefity

Další informace

Máte alespoň výuční list? Umíte programovat roboty KUKA a ABB? Chcete kromě základního platu dostávat i zajímavé benefity? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2