Nabídka práce > MISTR ELEKTRODÍLNY

MISTR ELEKTRODÍLNY

Náplň práce

* řízení svěřeného úseku výroby (cca 15 elektrikářů ve strojírenské výrobě)
* kontrola provedené práce
* dělení prací mezi jednotlivými pracovníky
* tvorba časových norem
* kontrola kvality práce
* řešení technických problémů (práce v kolektivu, BrainStorming)
* podřízen vedoucímu výroby, spolupráce s plánovačem výroby, OTK a konstruktéry
* odpovědnost za dodržování standardů bezpečnosti
* reporting vedoucímu výroby za svěřený úsek

Nabízíme

* práci v jednosměnném provozu
* 25 dní dovolené
* 13. plat
* zázemí stabilní společnosti
* motivující pracovní podmínky
* rozmanitou pracovní činnost
* stravování na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele
* příspěvek na PP nebo ŽP
* zvýhodněný mobilní tarif

Další informace

Hledáte novou práci, kde ocení Vaše zkušenosti s vedením pracovního týmu v elektro výrobě? Jste přirozenou autoritou a dokážete motivovat pracovníky k očekávaným pracovním výkonům, ale zároveň jim umíte naslouchat? Pak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, férová nabídka práce je tady!

Špička ve svém oboru obsazuje pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 0,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11