Nabídka práce > KONZULTANT pro MS Dynamics HR modul

KONZULTANT pro MS Dynamics HR modul

Náplň práce

* Prezentace a instalace produktů u zákazníka
* Spolupráce s různými odděleními napříč společností
* Odborné testování
* Poradenství pro zákazníky
* Školení zákazníků na práci s produktem
* Analýza implementace produktů u zákazníka

Nabízíme

Zázemí silné a dynamické společnosti
Možnost dalšího vzdělávání a růstu a certifikace Microsoft Certified Professional
Motivující finanční ohodnocení
Práci s nejmodernějšími technologiemi a na zajímavých projektech
Výuka angličtiny
Služební notebook a služební telefon
5 SickDays

Další informace

Máte znalost MS Dynamics a zkušenost z HR? Jste fanoušek technologií a máte analytické myšlení?
Pak neváhejte a zašlete nám své CV ještě dnes!

Mezinárodní společnost hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 0,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1