Nabídka práce > KALKULANT S AJ

KALKULANT S AJ

Náplň práce

* kalkulace a vyhodnocování reálných nákladů
* normování - úzká komunikace s výrobou
* spoluúčast na plánování a koordinaci výrobního plánu
* dohled nad dodržování termínů dodávek
* kooperace s obchodním oddělením
* příprava výrobních podkladů dle požadavků zákazníka

Nabízíme

* práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
* přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
* bonusový systém prémií ve firmě
* týden dovolené nad rámec zákona
* příspěvky na stravování
* možnost stravování v moderních prostorách společnosti
* měsíční příspěvek na sportovní aktivity či kulturní akce
* pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

* Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce či Přerova

Další informace

Máte alespoň základní zkušenosti s kalkulacemi, normováním a vyhodnocováním skutečných nákladů ve výrobní společnosti? Jste aktivní člověk, který rád komunikuje s výrobou a vyzná se v technických výkresech? Výborně!
Mezinárodní společnost s úžasnou rodinnou atmosférou hledá do svých řad doplňující článek týmu! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce ještě dnes!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Technické profese, Strojírenství,
  • Plat: 27.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 13