Nabídka práce > MARKETINGOVÝ ANALYTIK Praha-východ

MARKETINGOVÝ ANALYTIK Praha-východ

Náplň práce

* samostatné vedení menších či pravidelných projektů v rámci průzkumu trhu
* spolupráce s agenturami na náročnějších průzkumech trhu
* práce s interními daty, online nástroji
* analýza dat, příprava reportů
* prezentace výsledků českému i zahraničnímu vedení
* návrhy na změny dle výsledků průzkumů
* mapování konkurence a aktuálního vývoje trhu

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní dobu
* příspěvek na stravování
* jazykové kurzy
* svozovou dopravu z metra C
* možnost nástupu: IHNED/po dohodě
* místo výkonu: Praha-východ

Další informace

Máte zkušenosti s výzkumy trhu v rámci FMCG? Máte již za sebou projekty, které jste v rámci výzkumu trhu sami realizovali? Spolupráce s externími agenturami Vám rovněž není cizí?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní FMCG společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MARKETINGOVÝ ANALYTIK Praha-východ (40-50.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2