Nabídka práce > Technolog lakování

Technolog lakování

Náplň práce

* Navrhování a tvorba technologických postupů při výrobě
* Práce s technickou dokumentací
* Kontrola dodržování technologických postupů výroby
* Určování výrobních podmínek a specifikace materiálu
* Optimalizace pracovních postupů

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Pravidelný měsíční bonus
* Dotované závodní stravovaní
* Možnost ubytování /příspěvek na ubytování
* Příspěvek na penzijní / životní připojištění
* Vzdělávací kurzy a školení
* Možnost kariérního růstu

* Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
* Místo výkonu práce: 20 min. od metra Kobylisy

Další informace

Máte zkušenosti na pozici technologa v lakovně?
Ovládáte čtení technické dokumentace v anglickém jazyce a chcete se podílet na úspěších mezinárodní společnosti?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNOLOG LAKOVÁNÍ

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2