Nabídka práce > KONTROLOR ŘÍZENÍ PROVOZU - TECHNIK

KONTROLOR ŘÍZENÍ PROVOZU - TECHNIK

Náplň práce

* řízení provozu po bezpečností a ekonomické stránce
* vyhodnocení a řešení kritických situací
* komunikace s krizovými linkami v rámci nestandardní situace
* řešení výpadků energií potřebných pro provoz a rozhodování o dalším průběhu výroby
* spolupráce při odstraňování technických závad se směnným technikem

Nabízíme

* zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
* finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
* 5 týdnů dovolené, firemní akce
* závodní stravování, příspěvek na dojíždění
* relokační balíček
* místo výkonu práce: okres Litoměřice

Další informace

Jste člověk, který má základní znalost procesních souvislostí výroby? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti výroby? Nevadí Vám dvousměnný provoz a rádi byste pracovali pro stabilní společnost s dlouholetou tradicí? Pak mi zašlete Váš životopis.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 0,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4