Nabídka práce > Strategický nákupčí obalových materiálů s AJ

Strategický nákupčí obalových materiálů s AJ

Náplň práce

* zajištění nákupu obalového materiálu
* komunikace a spolupráce s dodavateli (i v AJ)
* vyhledávání nových dodavatelů
* spolupráce s centrálním nákupem a vedoucím nákupu
* zpracování reportů, analýza trhu

Nabízíme

* zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
* finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
* 5 týdnů dovolené, firemní akce
* závodní stravování, příspěvek na dojíždění
* místo výkonu práce: Litoměřicko

Další informace

Máte zkušenosti s nákupem, a to ideálně z prostředí výrobní společnosti? Umíte pružně reagovat na nastalé situace a dokážete skvěle vyjednávat a komunikovat? Domluvíte se bez problému anglicky? Hledáte zázemí velké stabilní společnosti, která Vám nabídne nejen super práci, ale i spoustu zajímavých benefitů?

Pokud ano, nečekejte a napište nám! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ OBALOVÝCH MATERIÁLŮ S AJ (OD 40 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4