Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ výpomoc - brigáda v oblasti energetiky

ADMINISTRATIVNÍ výpomoc - brigáda v oblasti energetiky

Náplň práce

Administrativní činnost - zpracování smluv od zákazníků, zadávání dat do interního informačního systému, správa dat, zákaznická agenda

kopírování, skenování, ukládání a evidence dokladů

kompletace podkladů pro účetnictví

fakturace

Požadavky

student/ka VŠ

loajálnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

psaní všemi deseti

uživatelská znalost MS OFFICE (Word, Excel), uchazečům s pokročilou znalostí Excelu a databáze ACCESS můžeme

nabídnout zajímavé uplatnění v této oblasti

Nabízíme

Práci na DPP

Flexibilitu - možnost sladit práci s Vaším rozvrhem

Různorodou a zajímavou pracovní náplň

Dlouhodobá spolupráce

Přátelský a pohodový kolektiv

Kancelář v ČB - IGY centrum

Další informace

Nástup v průběhu září/října

V případě zájmu o spolupráci se společností EGO energie nám prosím zašlete strukturovaný životopis na e-mail: zuzana.jelinkova@egoenergie.cz

Informace o pozici

  • EGO energie s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty VŠ
  • Místo pracoviště: České Budějovice