Nabídka práce > Brigáda hostesky/promotéři Novosedly,Šlapanice,Stod,Hranice

Brigáda hostesky/promotéři Novosedly,Šlapanice,Stod,Hranice

Náplň práce

Náplň práce? Vyplňování se zaměstnanci dotazník spokojenosti

Honorář? 120 Kč/hod.

Požadavky

Požadavky? Milé, komunikativní slečny/chlapce, počítačově gramotné, příjemné ve vystupování, komunikativní a trpělivé.

Nabízíme

Společnost České modelky s.r.o. nabízí brigádu pro hostesky/promotéry na zaměstnanecký průzkum spokojenosti

Kdy? 31.3. – 21.4.2021 (15 pracovních dní) s možností prodloužení do 12.5.2021. Vždy pondělí až pátek, čas od-do: 07.00–15.00

Další informace

V případě zájmu prosím pošlete svou foto a telefon a na email e-mail přes odpovědní formulář a do předmětu emailu napište „Hosteska Tondach + město“ Pokud nemůžete všechny termíny, připište nám i termíny, které jste k dispozici.

Informace o pozici

  • České modelky s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: muže, ženy
  • Místo pracoviště: Kde? Hranice (2× brigádníky), Novosedly (1), Šlapanice (1), Stod (1)