Nabídka práce > HOSTESKA/PROMOTÉR PRO IQOS (DPP)/ŽL

HOSTESKA/PROMOTÉR PRO IQOS (DPP)/ŽL

Náplň práce

Pro spolupráci na projektu IQOS - po celé ČR hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude s námi pečovat o naše stávající zákazníky a vytvářet podmínky pro získání nových zákazníků.
Baví tě obchod, práce v retailu a dobrá nálada tě nikdy neopouští? Pak ti dáme rádi příležitost být součástí našeho týmu.

Požadavky

• Časovou flexibilitu (práce také o víkendech)
• Zkušenosti s prodejem a aktivním oslovováním zákazníků
• Proaktivní přístup
• Příjemné, reprezentativní vystupování
• Vlastní automobil – výhodou

Nabízíme

• Hodinová mzda 200,-/300,- CZK za hodinu, dle časové délky spolupráce
• Práce na DPP, start cca leden 2022, projekt na 3 měsíce
• Dlouhodobá spolupráce s možností postupu na HPP

Další informace

Obsazujeme lokality: Vsetín, Třinec, Výškov, Boskovice, Kroměříž, Bruntál, Blansko Brno, Třebíč, Havlíčkův Brod

Informace o pozici

  • ONEplanetONEbusiness
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200 - 300 Kč/ hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Brno, Blansko, Boskovice, Výškov