Nabídka práce > Prodej točené zmrzliny v Olomouci

Prodej točené zmrzliny v Olomouci

Náplň práce

Jedná se o fyzicky nenáročnou brigádu bez nočních směn s přísunem zmrzliny- prodej a obsluha stánku.

V případě horkých dnů, kdy se prodá hodně zmrzliny, je vyšší platové ohodnocení. V případě deštivého dne, si zase lze většinu směny číst knížku.

Nabídka platí od 2. dubna do konce června, ale nemusí jít o brigádu na celou tuto dobu - záleží na Vašich časových možnostech. Případně můžeme prodloužit spolupráci až do konce září.

Požadavky

- příjemné vystupování
- samostatnost a spolehlivost
- potravinářský průkaz (vystaví lékař na počkání)

Nabízíme

- mzda 110–160 Kč na hodinu
- pohodové pracovní prostředí

Další informace

Otevřeno je cca 10:00 - 19:00. Směny je možné kombinovat (odpo, dopo).
Dopolední směny jsou cca od 9.30 do 14.30, odpolední od 14.30 do cca 19.30

Informace o pozici

  • KANOPITE s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110–160 Kč na hodinu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: Zikova 736/1, Olomouc