Nabídka práce > Obsluha nafukovacích atrakcí

Obsluha nafukovacích atrakcí

Náplň práce

Krásný den,
do našeho mladého a dynamického kolektivu přijmeme nové tváře na pozici animátor - obsluha nafukovacích atrakcí. Práce zahrnuje instalaci nafukovací atrakce před a po skončení akce, během provozu nepřetržitý dozor nad dětmi.
Práce na dohodu, brigáda květen a červen, dále dle dohody.

Působíme v Praze a celé ČR.

Požadavky

Požadujeme úsměv na tváři, čistý trestní rejstřík, vztah k dětem, chuť pracovat, základní komunikační schopnosti, samostatnost. Vzhledem k manipulaci s atrakcemi brigáda vhodná spíše pro kluky. ŘP výhodou.

Uchazeče požádám o krátké info o Vás + CV nebo průvodní dopis.

Nabízíme

Nabízíme pohodovou práci, přátelský kolektiv, výplatu každý den po akci.

Informace o pozici

  • Zabavniservis365.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: bonusem
  • Plat: 1000 - 2500 Kč/den, dle povahy akce a výkonu pracovníka
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy, brigáda od 15 let. Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny, zde jsou však nutné základy ČJ