Nabídka práce > Administrativní podpora a činnost asistenta/asistentky v poradenské firmě.

Administrativní podpora a činnost asistenta/asistentky v poradenské firmě.

Náplň práce

Administrativní a kancelářská práce na pozici asistenta/asistentky
Komunikace se zaměstnavatelem
Vyřizování telefonických hovorů a e-mailů s požadavky
Vyřizování a odesílání výpovědí a záznamu z jednání
Komunikace se zástupci pojišťoven
Zadávání detailů sjednaných smluv do informačního systému
Příprava dokumentace

Požadavky

Spolehlivost
Pečlivost
Důslednost
Samostatnost
Chuť učit se novým věcem
Slušné vystupování
Maturitní vzdělání výhodou
Praxe není nutností, vše Vás rádi naučíme!

Nabízíme

Možnost vlastního rozvrhnutí pracovní doby
Odborné školení pro Váš osobní i kariérní růst
Možnosti profesního růstu
Férový a lidský přístup
Praxe ke škole

Další informace

Hledáte flexibilní brigádu, která by zároveň byla praxí k vašemu studiu?
Zajímá Vás práce v oblasti financí?
Rád/a se učíte nové věci a chceš se posouvat?
Tak neváhete a přidete se do našeho týmu rozrůstající se firmy, která se snaží brát věci tak trochu jinak.

Informace o pozici

  • AB Poradenství
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Absolventy, MD
  • Místo pracoviště: Opava