Nabídka práce > Sales support

Sales support

Náplň práce

Ahoj všichni,

do našeho startupu v oboru řemesel hledáme sales support. Náplní práce bude obchodní činnost, jednání s dodavateli a komunikace s klienty.

Nepotřebujeme, abys měl/a zkušenosti z byznysu nebo dokonce ze řemesel. Sami jsme neměli, když jsme začínali ?

Hledáme mladého člověka na půl úvazek / ŽL / brigádu, který se nebojí zvednout telefon a má chuť se naučit mnoho nového z byznysu, který zažívá malou renesanci a skýtá velký obchodní i inovační potenciál.

Náplň práce:
telefonní činnost (nejedná se o přímý prodej)
administrativní činnost
evidence zakázek
jednání s dodavateli
možnost okusit roli projektového managera a vypracovat se do ní
nástup ihned (ze začátku on-site Vršovice)
160 - 200 Kč/h

Jsme parta mladých lidí a kromě nových skillů a relevantní odměny s námi zažiješ i nějakou tu zábavu. ?

Těšíme se!.

Zájemci prosím piště na jan@delnikdofirmy.cz nebo volejte na 731 070 599.

Díky!

Informace o pozici

  • Matoke Development s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 150-200
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty, absolventy
  • Místo pracoviště: Praha Vršovice