Nabídka práce > Klientský Poradce - FIXNÍ MZDA 30.000KČ

Klientský Poradce - FIXNÍ MZDA 30.000KČ

Náplň práce

Hledání vhodného řešení a služeb pro klienty
Štědrý systém odměn
Podpora ze strany manažerů a kolegů
Možnost karierního postupu

Požadavky

Koho hledáme?

Přátelské, usměvavé kolegy, co umějí máknout, ale nechybí jim smysl pro fair play.
Hledáme komunikativní a energickou osobnost.

Nabízíme

Každý měsíc FIXNÍ MZDU 30 000 Kč + pravidelné BONUSY – výše odměny dle výkonu!
Možnost záloh každý týden
Komplexní zaškolení a tréning v rámci pracovní doby
Jistotu a výplatu vždy v termínu
Skvělý kolektiv a práce, která tě bude bavit
Firemní večírky
Firemní dovolené
Volné víkendy a svátky

Další informace

Místo pracoviště

Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava, Moravská Ostrava

Požadované vzdělání

Informace o pozici

  • Najdemjob s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30.000CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pravidelné BONUSY – výše odměny dle výkonu
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava, Moravská Ostrava