Nabídka práce > ONLINE LEKTOR v nejlépe hodnocené jazykovce ČR

ONLINE LEKTOR v nejlépe hodnocené jazykovce ČR

Náplň práce

Baví Vás cizí jazyky a rádi pomáháte lidem?

Jsme původem plzeňská jazyková škola, která si zakládá na kvalitě výuky a na lidském přístupu ke studentům. Nejsme žádní nováčci - svým studentům i lektorům pomáháme v rozvoji již desátým rokem. Smyslem naší práce je zajistit, aby naši studenti byli skutečně schopni domluvit se jazykem, který u nás studují, uměli se učit samostatně a chtěli na sobě dále pracovat.

V současné době rozšiřujeme náš tým o schopné lidi, kteří chtějí způsobit to, že ostatní lidé žijí kvalitnější životy díky tomu, že se jednodušeji domluví.
Hledáme lektora cizích jazyků, který za sebou rád vidí výsledky.

Je pro Vás kvalita a preciznost odvedené práce důležitá?
Jste rádi, když můžete někomu pomoci?
Chcete se podílet na zlepšování vzdělávání v ČR?

Pokud ano, pak jste to právě Vy, koho hledáme.
Předchozí zkušenosti s výukou nejsou nutné. Vše Vás na začátku naučíme výměnou za Vaše nasazení.

Požadavky

Ovládáte německý jazyk min. na úrovni B2 / nebo dva cizí jazyky, z toho jeden min. na úrovni B2.
Máte alespoň 12 hodin volného času týdně, který věnujete plně práci lektora.
Máte zájem o dlouhodobou spolupráci (alespoň 1 rok).
Nebojíte se převzít zodpovědnost za to, že student dosáhl cíle, který si na začátku studia stanovil.
Jste ochotni učit se od zkušenějších kolegů.
Máte ochotu poznávat blíže Vaše kolegy a dokážete s nimi spolupracovat v týmu.
Umíte samostatně řešit problémy.
Máte k dispozici počítač s webkamerou a mikrofonem a stabilní internetové připojení.

Nabízíme

Budete důležitým článkem našeho týmu, protože na Vás bude záležet, zda student dosáhl cíle, který si vytyčil. Za dobře odvedenou práci Vás samozřejmě čeká odměna. Těšit se také můžete na osobní i profesní růst. Postaráme se o vaše vzdělávání a setkávání se se zajímavými lidmi. Snahu, píli a stabilitu vždy oceňujeme.

Další informace

Pokud jste se rozhodli svým přičiněním zlepšovat svět kolem sebe a zaujala Vás práce u nás, pošlete nám svůj strukturovaný životopis.

Informace o pozici

  • Perfect World s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština
  • Plat: 160-220 / 60min
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, maminky na MD
  • Místo pracoviště: Plzeň a okolí