Nabídka práce > Rozbory odpadů

Rozbory odpadů

Náplň práce

Hledáme nové brigádníky (studenty VŠ) k dlouhodobé spolupráci na doplnění výzkumného týmu pro rozbory odpadů (SKO, papír, plast, kovy, sklo, elektrozařízení, nedopalky, plastové výměty, aj.). Jedná se o celodenní výjezdy po celé ČR, výjezd z Prahy. Rozsah pracovní doby 6-12 hod dle typu výjezdu. Možnost si naplánovat brigádu dle rozvrhu ve škole a na brigádu nastoupit po domluvě v termínu od 1.9. do 31.12.2023. Typ smluvního vztahu - DPP, DPČ nebo ŽL. V případě dotazů pište na uvedený kontakt.

Požadavky

spolehlivost, časová flexibilita, manuální zručnost, řidičský průkaz typu B výhodou (příplatky za řízení)

Nabízíme

praxe v odpadovém hospodářství, zajímavé finanční ohodnocení 200-270 Kč/hod., flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • GREEN Solution s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 200-270 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Praha 7 - Holešovice, Osadní 799/26