Nabídka práce > ŘIDIČ SK. B - PLACHTOVÁ DODÁVKA

ŘIDIČ SK. B - PLACHTOVÁ DODÁVKA

Náplň práce

Jsme rozrůstající se Brněnská společnost specializující se na logistiku od roku 2013.

Máš energii na rozdávání, baví tě řízení, nevadí ti přes týden spát v autě a hlavně chceš mít fajn práci, která tě bude bavit? Tak to ti držíme místo u nás v týmu!

V současné době hledáme řidiče sk. B na plachtovou dodávku.

Jezdí se po EU, nejčastěji CZ/SK, dále pak Maďarsko, Německo, Francie, Španělsko.
Možno domluvit se pouze na Česko a Slovensko.
Průměrný měsíční nájezd je cca 17 000 km.

Požadavky

- čistý trestní rejstřík
- prokazatelná praxe výhodou
- auto udržovat v čistotě
- samostatnost, dochvilnost a komunikativnost
- bydliště v Brně nebo okolí 60 km

Nabízíme

- práce od pondělí do pátku, víkendy volné s občasnými výjezdy v neděli
- stáří aut do 3let, Renault Master (Twin Cab některé i s couvací kamerou)
- možnost parkovat auto doma
- možnost rozšíření si ŘP o sk. C+E a profesní průkaz (placeno firmou) a následně pokračovat na kamion
- průměrný plat 40 000 Kč čistého
- garantujeme výplatu vždy včas ve výplatním termínu
- nabízíme férové jednání, a to rovněž požadujeme
- dispečer na telefonu 24/7

Informace o pozici

  • DOUPEGO LOGISTICS s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží