Nabídka práce > Manažer zboží

Manažer zboží

Náplň práce

- Zodpovědnost za Inbound procesy
- Včasné přijímání a odesílání zboží a komponentů
- Zodpovědnost za inbound department
- Dodržování inbound standardů a procesů
- Zachování kvality a integrity kmenových dat
- Tvorba a dodržování časových inbound plánů
- Komunikace s externími partnery (dodavatelé, zákazníci, oddělení péče o zákazníky atd.
- KPIs – inbound quality, produktivita práce
- Vedení týmu po technické, organizační a personální stránce
- Plánování, zavádění a monitorování operačních cílů a jejich naplnění
- Zodpovědnost za zaučení a rozvoj zaměstnanců
- Zodpovědnost za výkon týmu
- Vedení a účast na různých projektech
- Spolupráce na zlepšovacích procesech společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Velmi dobrá znalost AJ nutností, znalost NJ výhodou
- Zkušenost s vedením lidí - alespoň týmu 20 lidí po dobu několika let
- Zodpovědnost, dobré organizační schopnosti, důraz na detail
- Orientace na cíl a kvalitu
- Strategické myšlení, schopnost efektivně stanovit priority
- Dobré komunikační schopnosti a asertivita
- Schopnost zaučovat, dohlížet na a motivovat zaměstnance
- Podporovat týmového ducha

Nabízíme

- Služební auto i pro soukromé účely
- Dotované stravování
- Jazykové kurzy a další vzdělávání
- Roční bonusy
- Zvýhodněné telefonní tarify
- Firemní akce
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Sleva na produkty společnosti
- Nápoje na pracovišti zdarma
- Zdarma lístky na fotbal, do divadla
- Flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Program Benefit plus

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 820 149.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
  • Požadované jazyky: AJ komunikativní
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň - sever