Nabídka práce > Trenér / Obsluha EMS přístroje v BODY EXPRESS

Trenér / Obsluha EMS přístroje v BODY EXPRESS

Náplň práce

Práce s revoluční technologií elektro-myo-stimulace (EMS).

Vedení tréninku pro 1-2 klienty za pomoci EMS metody.

Klientům stačí jeden 20 minutový trénink týdně.

Požadavky

Základní znalosti z anatomie, fyziologie lidského těla.

Komunikační dovednosti a ochota učit se novým věcem.

Zkušenosti s vedením tréninku v jakémkoliv sportu vítány.

Nabízíme

Pravidelná práce na min. 3 hodiny týdně během všedních dnů.

Moderní prostředí, zázemí franchizové sítě, odborné školení.

Firemní benefity v hodnotě 2500,-/měsíc.

Informace o pozici

  • Body Express
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Česky nebo Slovensky, perfetně
  • Plat: 200-400kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: v hodnotě 2500/měsíc
  • Vhodné pro: i pro rodiče na mateřské dovolené, důchodce
  • Místo pracoviště: Louny, Pražská 107