Nabídka práce > VÝVOJÁŘ JAVASCRIPT

VÝVOJÁŘ JAVASCRIPT

Náplň práce

Hledáme vývojáře, pro špičkovou společnost ve Východních čechách !

Náplní práce je
- vývoj frontend webových aplikací založených na JavaScriptu
- příležitostně vývoj backend aplikací založených na JVM

Požadavky

- dobrá znalost Javascript
- znalost HTML (ideálně HTML5), CSS
- výhodou: Less a jQuery, Java EE
- ochota a schopnost učit se novým technologiím
- technická AJ
- praxe v oboru 1 rok nebo přesvědčivý projekt

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 25000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvky na ŽP/PP - stravenky - program Cafateria - jídelna v místě výkonu práce - časté firemní akce a jazyková+produktová školení - stabilní zahraniční společnost - moderní budová, skvělé pracovní prostředí, moderní
  • Místo pracoviště: Hradec Králové