Nabídka práce > Operátor/ka výroby

Operátor/ka výroby

Náplň práce

Hledáte práci v Hradci Králové?
Máte šikovné ruce a můžete nastoupit ihned?

Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

Pro nadnárodní společnost Bühler Motor s.r.o. (Hradec Králové/ Pouchov), hledáme šikovné PRACOVNÍKY/CE DO VÝROBY- drobná manuální práce/ nejedná se o pásovou výrobu!

Jedná se o drobnou manuální práci v třísměnném nebo nepřetržitém provozu - kompletace elektrosoučástek při výrobě elektromotorků.

Požadavky

- manuální zručnost (ověřujeme testy zručnosti)
- praxe je výhodou, ne podmínkou
- možnost pracovat ve 3 směnném až nepřetržitém provozu
- pracovitost a spolehlivost
- dobrý zrak

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 15000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky v hodnotě 60 Kč - 5 týdnů dovolené - měsíční bonus, roční prémie - hodinová mzda v úkolu - její výši si sami ovlivníte výkonem - příplatek za směny: noční 20 Kč odpolední 8,50 Kč - víkendové směny 10% + cestovní náhrada - ví
  • Místo pracoviště: Hradec Králové