Nabídka práce > Nástrojař, 1 směna, 30 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Nástrojař, 1 směna, 30 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Náplň práce

30 000 KČ náborový příspěvek pro každého nástrojaře!!

Potřebujeme posílit náš tým ve strojírenské firmě v Jihlavě o několik nástrojařů - hledáme nástrojaře se zkušenostmi v plastech i kovech. Prostor máme pro méně i více zkušené.

Pokud je Vám pracovní náplň nástrojaře blízká a známá a rádi byste porovnali, zda byste se u nás neměli lépe - rádi se s Vámi nezávazně potkáme.

Požadavky

- vzdělání ve strojírenském/technickém oboru
- zkušenosti s opravou/údržbou nástrojů
- orientace v technické dokumentaci
- znalost práce s měřidly

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co můžeme nabídnou my Vám? - převážnou část měsíce práci NA RANNÍ SMĚNĚ (občas odpolední) - mimořádné odměny - příspěvek na dovolenou/Vánoce - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní/životní připojištění - příspěvek na závodní stravování - a někol
  • Místo pracoviště: Jihlava