Nabídka práce > ASISTENTKA CONTROLLINGU - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

ASISTENTKA CONTROLLINGU - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Je vaším snem najít uplatnění v odvětví controllingu? Potom není nad čím přemýšlet. Budete pravou rukou manažerovi controllingu. Budete součástí výrobní společnosti, kde budete denně komunikovat v angličtině a získávat zkušenosti. Pošlete nám svůj životopis.

A co bude náplní vaší práce?

- asistence manažerovi controllingu
- pravidelné vytváření reportu a analýz, upravování rozpočtu
- zajištění rozpočtových procedur a uzávěrek
- příprava Výsledkové knihy pro Top management
- práce s daty a reporty pro uzávěrky a rozpočty - správnost dat

Požadavky

- VŠ ekonomického směru - vhodné i pro absolventy!
- denní komunikace v angličtině
- výborná znalost MS Office + SAP výhodou
- logické a analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - 1200 Kč výrobní bonus - jazykové vzdělávání v rámci podniku - odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí - nadstandardní finanční ohodnocení - příjemné moderní pracoviště - podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění 3 kč/km - do
  • Místo pracoviště: Rokycany