Nabídka práce > HR GENERALISTA | START-UP | PARDUBICE

HR GENERALISTA | START-UP | PARDUBICE

Náplň práce

Pracujete v oblasti HR a nemáte prostor pro realizaci Vašich nápadů?

U nás se doslova "vyřádíte". Budete mít jedinečnou možnost podílet se na nastavení veškerých HR procesů pro nově vybudovanou společnost se zahraničním zastoupením a mnohaletou tradicí.

Říkáte si: "challenge?" Právě člověka, který přijímá nové výzvy, potřebujeme. Jednoduše hledáme HR generalistu, která má drive.

Vaší náplní práce bude:

- tvorba HR strategie a organizační struktury
- nastavení HR směrnic
- příprava dokumentů a administrativa spojená s náborem zaměstnanců
- onboarding a školení nových zaměstnanců
- zpracování podkladů pro mzdy
- komunikace s externím dodavatelem personálních služeb
- reporting managementu společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- prokazatelné zkušenosti v oblasti HR
- znalost zákoníku práce
- pokročilá úroveň AJ (komunikace s managementem)
- loajalita

Nástup 1.7.2018

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 sickdays - stravenky - bezplatné vedení účtu - flexibilní pracovní doba - zcela nová výrobní společnost
  • Místo pracoviště: Pardubice