Nabídka práce > TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs.

TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs.

Náplň práce

Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů?
Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů?
Chcete pracovat v lokalitě Kladno?

Potom Vám nabízíme práci na pozici Technik údržby strojů.

Náplň práce:
* Provádění oprav strojů a zařízení.
* Komunikace s externími dodavateli zajišťujícími odbornou údržbu, prohlídky a revize zařízení strojní výroby
* Provádění odborných měření, hluk, prach atd.
* Zodpovědnost za odpadové hospodářství
* Instalace nových zařízení a technologických celků
* Plnění úkolů vyplývajících z oblasti PO a BOZP, zajištění všeobecných předpisů BOZP a PO
* Správa vozového parku

Nástup: ihned
Lokalita: Kladno

Požadavky

* Zkušenost na podobné pozici min. 3 roky
* Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 5
* Průkaz VZV
* Znalost PO a BOZP
* Komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy * příspěvek na stravování * pravidelné navyšování mzdy * relaxační program * firemní večírky
  • Místo pracoviště: Kladno