Nabídka práce > SVÁŘEČ TIG, 40 000 Kč/měs.

SVÁŘEČ TIG, 40 000 Kč/měs.

Náplň práce

Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové oceli a ovládáte metodu TIG, zašlete nám svůj životopis co nejdříve!

Náplň práce:
* sváření dílů z nerezové oceli a hliníku
* čtení technické dokumentace
* broušení po sváření
* další pomocné práce ve výrobě

Lokalita: Slaný
Nástup: IHNED
Dvousměnný provoz (8 hodinové směny)
Možnost pracovat přesčas o víkendu v případě zájmu.

Požadavky

* zkušenosti se svářením metodou TIG (osvědčení není nutné)
* orientace v technické dokumentaci
* zodpovědnost a spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * plně hrazené stravenky (100 Kč/den) * možnost domluvit si flexibilní docházení do práce * osobní přístup - menší česká firma * možnost pracovat na IČO nebo na pracovní smlouvu
  • Místo pracoviště: Kladno