Nabídka práce > INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na naši nabídku. Hledáme nadšeného kandidáta na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY!

Vaše denní povinnosti:
* zodpovědnost za kontrolu kvality dodavatelů
* spolupráce na externích auditech
* sestavování reportů o kontrole a údržba těchto záznamů
* kontrola vstupní kvality a PPAP
* konzultace v oblasti FMEA
* každodenní práce s ISO normami
* jednání s dodavateli v AJ na každodenní bázi
* podpora implementace nových metod řízení kvality

Pracoviště: Ostrava

Požadavky

Co potřebujeme:
* vzdělání - řízení jakosti výhodou
* praxe v oboru minimálně tři roky podmínkou
* pracovní zkušenosti v oblasti automotive
* znalost norem kvality ISO, TS 16 949
* znalost nástrojů - 8D report, FMEA, APQP, VDA, SPC, PPAP
* uživatelská znalost práce na PC
* komunikativní znalost angličtiny
* otevřenost pracovat v mezinárodním týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co nabízíme: * možnost postupu na manažerskou pozici * 5 týdnů dovolené * stravenky * flexipasy * jazykové kurzy * odměny v rámci zlepšovacích návrhů
  • Místo pracoviště: Ostrava