Nabídka práce > VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY|OSTRAVSKO|AŽ 70 000 KČ,-

VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY|OSTRAVSKO|AŽ 70 000 KČ,-

Náplň práce

Zahraniční výrobní společnost působící na Ostravsku hledá specialistu a odborníka na svém místě, který má praxi s řízením oblasti elektroúdržby a domluví se anglickým nebo německým jazykem.

Náplň práce:

* řízení oddělení elektroúdržby
* vedení podřízených
* koordinace externích společností
* organizace oprav a revizních prací
* plánování preventivní údržby
* koordinace potřeby náhradních dílů
* spolupráce s dalšími členy společnosti v rámci investičních akcích

Požadavky

* min. SŠ vzdělání - elektrotechnické zaměření
* anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni
* zkušenosti v oblasti řízení údržby elektro ve výrobní společnosti
* znalost PLC řídících systémů - Simatic S7
* znalost frekvenčních měničů
* osvědčení vyhl. 50/1978 Sb., §8

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * až 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy na pracovišti * penzijní připojištění * firemní stravování
  • Místo pracoviště: Ostrava