Nabídka práce > HR GENERALISTA

HR GENERALISTA

Náplň práce

Realizujete se v oboru PERSONALISTIKY a chtěli byste mít další možnost profesního růstu? Právě Vám je tedy určena tato pracovní příležitost HR GENERALISTA.

* spoluodpovědnost za oblast náboru, motivace, školení a rozvoje
* podpora v HR oblasti pro manažery společnosti
* tvorba a realizace workshopu
* zjišťování oblastí kde je nutný další rozvoj a trénink zaměstnanců ve spolupráci s manažery
* příprava rozpočtu pro školící programy
* plánování a organizování interních/externích stáží
* reporting HR manažerovi

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti v HR oblasti ve výrobní společnosti
* anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni
* znalost pracovního práva
* zkušenosti s prací na PC
* ochota se dále profesně rozvíjet

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční odměny spojené s ročními prodejními výsledky * motivující finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek