Nabídka práce > SKLADNÍK PROSTĚJOV až 27 000 Kč

SKLADNÍK PROSTĚJOV až 27 000 Kč

Náplň práce

SKLADNÍCI - NEVÁHEJTE!
MÁME PRO VÁS SOLIDNÍ PRÁCI.

Pro výrobu plastů v Prostějově hledáme SKLADOVÉ OPERÁTORY a SKLADNÍKY VZV.

Náplní Vaší práce bude:
- převážení vyrobených dílců v rámci dílen a skladů
- navážka materiálu k výrobním linkám
- používání pomocné manipulační techniky(paleťák) u pozice skladový operátor, u pozice SKLADNÍK používání VZV

Smlouva dlouhodobě, nástup co nejdříve!

Požadavky

- ochota pracovat na 3směny(víkendy volné)
- manuální zručnost
- VZV praxe výhodou
- na logistického operátora VZV
- SPOLEHLIVOST

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20000 CZK do 27000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Základní měsíční mzda v rozmezí 20000 - 27000 Kč/měs. - odpolední příplatek 5% - noční příplatek 10% - víkendový příplatek 50%! - stravenky 80 Kč - příplatky za docházku - dovolená 4 týdny/rok - flexipasy dle vnitřních předpisů Po zkušební době na
  • Místo pracoviště: Prostějov