Nabídka práce > VRCHNÍ MISTR 2 směny za 50-60 000 Kč/měs.

VRCHNÍ MISTR 2 směny za 50-60 000 Kč/měs.

Náplň práce

Příležitost pro opravdu technicky zkušené Mistry, kteří mají několikaletou praxi ve výrobní společnosti. Dokáží vést až cca 50 přímých i nepřímých podřízených.

Základní náplň práce je:
Umět si zorganizovat práci a lidi tak, aby bylo dosaženo daných cílů.
Motivace a koordinace podřízených pracovníků vč zadávání směn, vedení docházky a s tím spojené administrativy.
Sledování případných nesouladů, poruch ve výrobě a přijetí opravných prostředků. Dodržování norem a platných předpisů.
Kooperace s technickým oddělením, zejména při zavádění nových výrobků.

Požadavky

- SŠ vzdělání ideálně technického směru
- praxe ve vedení a motivací lidí ve výrobní společnosti
- AJ – alespoň základní znalost
- důraz klademe na flexibilitu s vysokým prac. nasazením a převzetím zodpovědnosti za svěřený úsek
- znalost a využití štíhlé výroby
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené, - závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) - příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou