Nabídka práce > Elektronik - Testing Engineer

Elektronik - Testing Engineer

Náplň práce

Jste tělem i duší technik? Máte zkušenosti v oblasti elektroniky a testování? Jste kreativní a domluvíte se anglicky?

Pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost. Pojďte se podílet na unikátním projektu!

Jako

budete:
* zodpovídat za návrh, přípravu a realizaci testů produktů
* provádět technickou validaci a procesy uvolňování výrobků
* spolupracovat na vývoji produktů (interně, externě)
* vyhledávat nové informace potřebné k úspěšné funkčnosti produktů
* pracovat ve vývojovém týmu

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* alespoň 2 roky praxe
* velmi dobrý technický background - elektronika, mechanika, senzory
* znalost technických parametrů fungování vozidel
* znalost automotive norem a procesů
* výborná angličtina pro denní komunikaci
* proaktivní osobnost
* schopnost konstruktivního řešení problémů
* samostatnost i týmovost
* logické myšlení, "selský rozum", rozhodnost
* zaměření na výsledek
* flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * závodní stravování * zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky * kulturní akce * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec