Nabídka práce > Normovač/analytik výroby

Normovač/analytik výroby

Náplň práce

Baví Vás nastavování procesů, zpracovávání časových studií? K tomu se domluvíte anglicky?

Pak neváhejte a přihlaste se nám!

Aktuálně obsazujeme pozici NORMOVAČ/ANALYTIK VÝROBY k zajímavému zaměstnavateli.

Vaší náplní práce bude:
* zpracovávat časové studie
* analyzovat pracovních postupů na jednotlivých pracovištích ve výrobě
* vypracovávat nové pracovní postupy
* zpracovávat příslušnou výrobní dokumentaci
* zodpovídat za kvalitu norem a metodiky práce
* spolupracovat napříč odděleními

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* angličtina pro občasnou komunikaci
* koncepční, analytické a technické myšlení
* velmi dobrá orientace v číslech
* schopnost pracovat samostatně i v týmu
* systematičnost, organizovanost
* MTM certifikace výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * závodní stravování * zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky * kulturní akce * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec