Nabídka práce > Účetní (hlavní kniha+zpětná fakturace) - Stodůlky - 40-50tis/měs

Účetní (hlavní kniha+zpětná fakturace) - Stodůlky - 40-50tis/měs

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, nadnárodní řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici účetní.

Jedná se o hlavní pracovní poměr! Nástup co nejdříve.

Náplň práce:

- vystavování faktur pro bonusy a slevy našich dodavatelů

- uzávěrkové aktivity pro dodavatelské/klientské účty

- analýza klientských/dodavatelských účtů

- správa databáze dodavatelských smluv

- denní komunikace s odděleními nákupu a našimi dodavateli

- příprava podkladů pro audit

- komunikace s centrem sdílených služeb v Polsku

Požadavky:

- ideálně VŠ (účetnictví), není podmínkou

- prokazatelnou praxi alespoň 2 roky

- zkušenosti s outsourcingem výhodou

- znalost Aj na komunikativní úrovni

- znalost práce s PC (MS Office, obzvláště Excel)

- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti

- pečlivost, preciznost a vynikající organizovanost

- znalost SAP velkou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- mzda dle znalostí a praxe 40-50tis/měsíc, roční bonus

- 5 týdnů dovolené

- kafeterie

- školení a různé kurzy

- moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv

- flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5