Nabídka práce > Obsluha fresh baru v hypermarketu Chodov 140,-Kč/hod. - výplata ihned

Obsluha fresh baru v hypermarketu Chodov 140,-Kč/hod. - výplata ihned

Náplň práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - obsluha fresh baru.

Můžete chodit 3x týdně, nebo i 5x týdně. Vše záleží na Vaši chuti a časových možnostech.

  • markování zboží

  • příprava nápojů (kávovar - espresso, americano, cappuccino, latte, smoothie mixér - různé druhy ovocných džusů)

  • prodej slaného a sladkého pečiva

  • rozpeky polotovarů

  • příprava rychlého občerstvení (sekaná v housce, párek v rohlíku, panini, pizza)

  • komunikace se zákazníky,

  • dodržování hygienických zásad, BOZP a PO na pracovišti,

  • doplňování zboží do pultů

  • pomocné úklidové práce

NABÍZÍME

  • možnost dlouhodobé brigády

  • ohodnocení: 140,-Kč/hod.

  • mzda vyplácena v plné výši ihned po práci (viz pokladní hodiny),

  • předem plánované směny 3-6 dní v týdnu

POŽADAVKY

  • vhodné pro nestudenty starší 18ti let

  • časová flexibilita (dlouhodobější, pravidelná brigáda 4-6 dní v týdnu)

  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářství podmínkou!

  • - vystavuje obvykle na počkání váš lékař

  • příjemné vystupování a orientace na zákazníka

  • samostatnost a schopnost přizpůsobit se

  • pečlivost a odpovědnost za svěřený úsek

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 140
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4