Nabídka práce > SERVISNÝ TECHNIK - VÝTAHY

SERVISNÝ TECHNIK - VÝTAHY

Náplň práce

* Pravidelné kontroly, údržba a servis výtahů
* Plánování harmonogramu
* Provádění oprav přímo u zákazníka
* Komunikace s technickou odporou
* Zpracování dokumentace související s opravami a servisem

Nabízíme

* Služební automobil i k soukromým účelům
* 1 týden dovolené navíc - tzn. 25 dní
* 3 dny zdravotního volna - "sick days"
* Příspěvek na stravování (40,- na 80 Kč stravenku)
* Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (500 Kč na penzijko)
* Příspěvek na jazykové kurzy (5000 Kč)
* Benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení (300 Kč příspěvek na sport)
* Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace (na náklady společnosti)
* Nástup IHNED

* Místo výkonu práce: Bratislava a okolí

Další informace

Pohybujete se v oblasti elektrotechniky? Máte zkušenost s každodenními výjezdy a baví Vás komunikovat se zákazníky? Pak jste právě VY tím, koho hledáme!

Stěžejní producent vertikální a horizontální pohyblivé techniky hledá posilu na pozici:

SERVISNÝ TECHNIK - VÝTAHY (780-1150 €)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Plat: 780,- Kč - 1.150,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 15