Nabídka práce > SUPERVIZOR HLAVNÍ ÚČETNÍ KNIHY/MAJETKU

SUPERVIZOR HLAVNÍ ÚČETNÍ KNIHY/MAJETKU

Náplň práce

* zodpovědnost za globální zpracování účetnictví pro pobočku v UK
* vedení týmu 5 - 6 zaměstnanců, včetně jejich koučování, sledování a vyhodnocování výkonnosti
* příprava, evidence a analýza účetních operací hlavní účetní knihy či majetku
* spolupráce s externími a interními auditory
* denní komunikace v anglickém jazyce, spolupráce s ostatními zahraničními pobočkami
* dodržování daňových předpisů a účetních standardů
* interní školení ostatních týmů

Nabízíme

* atraktivní práci v silné nadnárodní společnosti
* moderní a přátelské prostředí
* 25 dní dovolené + 5 dní sick days
* firemní telefon, notebook
* stravenky
* příspěvek na penzijní a životní připojištění
* kafetérii
* multisport kartu
* plně hrazené jazykové kurzy
* sportovní, kulturní a vzdělávací aktivity
* ovocné dny 2x do měsíce - neomezené množství ovoce pro každého
* fajn náladu a skvělou kávu

* místo výkonu práce: Brno

Další informace

Máte zkušenost s vedením týmu v oblasti mezinárodního účetnictví, financí, auditu či controllingu? Orientujete se v účtování hlavní knihy nebo majetku? Chcete spravovat celosvětové účetnictví úspěšné nadnárodní společnosti a domluvíte se perfektně anglicky? Pak možná právě VY budete skvělým šéfem/šéfkou týmu hlavní účetní knihy či majetku! Zašlete nám váš životopis ještě dnes!

Dynamická, nadnárodní společnost, působící v oblasti výroby a vývoje technologií, příjme zkušeného parťáka/parťačku na vedoucí pozici:

SUPERVIZOR HLAVNÍ ÚČETNÍ KNIHY/MAJETKU (60 000 - 75 000 Kč + skvělé benefity)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 60.000,- Kč - 75.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11