Nabídka práce > TEAM LEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE

TEAM LEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE

Náplň práce

* Vedení a budování týmů IT recruiterů
* Realizace zakázek, práce s uchazeči, komunikace s klienty
* Aktivní budování vztahů s firemními zákazníky
* Účast a profesionální reprezentování společnosti na veřejných akcích
* Podílení se na mapování nových trendů v oblasti HR a IT recruitingu
* Odpovědnost za výsledky svěřeného týmu, reporting vedení

Nabízíme

* Důvěru a otevřenost vedení
* Smysluplnou práci
* Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
* Volnost a zodpovědnost
* Osobní a pracovní rozvoj
* Příležitost podílet se se svým týmem na rozvoji a růstu významných technologických firem
* Zázemí největší české personální agentury s působností po celé ČR
* Kancelář v moderní budově v centu města
* Stravenky, příspěvky a další benefity
* Jazykové kurzy
* Notebook a telefon k soukromému využití
* Místo práce: Praha, Karlín

Další informace

Základní info:
Jsi dynamická osobnost s pozitivní energií? Přebíráš zodpovědnost za své jednání a výsledky? Baví Tě oblast IT a rád koordinuješ procesy? Máš zkušenosti s vedením týmu? Rád Tě uvidím na osobním setkání!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 30.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1